Політика конфіденційності

Я даю свою пряму згоду на обробку моїх персональних даних компанією CIS Events Group Ukraine, далі «Організатор», для цілей, зазначених нижче. Я розумію, що мої персональні дані будуть збиратися, використовуватися та розкриватися, як описано в цій згоді.

**Мета обробки:**

1. Я розумію та визнаю, що під час форумів та конференцій "Навколо КЦ" я буду присутній(ня) у відео, фото та аудіозаписах сесій та презентацій заходу.

2. Я даю згоду на використання Організатором мого імені, образу, зображення, голосу та біографічної інформації, відображеної в записах заходів, фотографіях, відео та будь-яких інших рекламних матеріалах, пов'язаних з форумами та конференціями "Навколо КЦ".

3. Я погоджуюсь, що записи та матеріали заходу можуть бути опубліковані та поширені на офіційному сайті Організатора, платформах соціальних мереж та інших рекламних каналах з метою просування форумів та конференцій "Навколо КЦ" та майбутніх заходів.

**Термін дії згоди:**

Ця згода залишається дійсною безстроково, доки я не скасую її в письмовій формі, зв'язавшись з Організатором за адресою info@ciseventsgroup.com.

**Права та вибір:**

Я розумію, що маю право запросити доступ до моїх персональних даних, зібраних і оброблених Організатором, і можу вимагати їх виправлення, видалення або обмеження обробки. Я також маю право відкликати свою згоду в будь-який час, не впливаючи на законність обробки на основі згоди до її відкликання.

**Контактна інформація:**

З будь-якими питаннями щодо обробки моїх персональних даних або реалізації моїх прав я можу звертатися до Організатора за адресою: info@ciseventsgroup.com.

Я прочитав(ла) та зрозумів(ла) цю форму згоди та охоче погоджуюся на обробку та використання моїх персональних даних, як описано вище.

ПРИДБАТИ КВИТОК